Spotkanie autorskie z Joanną Olech

13 czerwca 2022 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Świeszyno odbyło się spotkanie autorskie z Panią Joanną Olech – polską graficzką i autorką książek dla dzieci i młodzieży. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klas III a i III b, IV i V Szkoły Podstawowej w Świeszynie z wychowawczyniami.

Pani Joanna w zabawny sposób wytłumaczyła dzieciom, na czym polega zawód pisarza, kto może nim zostać i czy trzeba skończyć szkołę dla pisarzy. Nie zabrakło licznych konkursów z treści książek, za które można było otrzymać słodkości. Do każdej z tych historii autorka wykonywała rysunki przesympatycznych bohaterów. Po spotkaniu dzieci zostały obdarowane pieczątkami i autografami od autorki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność.